Úvod > Aktuality

Štítky:

zář 04

Zahájení školního roku

Vážení rodiče, zahájení školního roku proběhne v pondělí 4. září na všech budovách školy. Pokud nejste domluveni jinak, dostavte se prosím ke svým učitelům pro domluvu rozvrhu v hodinách uvedených v rozpisu uvnitř článku. Těšíme se na Vás!

čec 01

Přejeme Vám krásné léto

Vážení příznivci, děkujeme za další krásný společný rok plný umění a přejeme Vám skvělé a klidné léto. Těšíme se na Vás od pondělí 4. září 2023. Kolektiv ZUŠ FM

čen 12

Přijímací zkoušky do hudebního, tanečního a literárně-dramatického oboru

Vážení zájemci, přijímací zkoušky na hudební, taneční a literárně dramatický obor proběhnou v pondělí 12. června. S dětmi můžete přijít kdykoliv v době od 14:00 do 18:00. TANEČNÍ A HUDEBNÍ OBOR probíhá POUZE na hlavní budově (Hlavní třída 11). LITERÁRNĚ-DRAMATICKÝ OBOR probíhá POUZE v budově ve Frýdku (Kostíkovo náměstí 637). Na všechny se těšíme!

čen 06

Přijímací zkoušky do výtvarného oboru

V úterý 6. a ve středu 7. června se konají přijímací talentové zkoušky do výtvarného oboru. V ÚTERÝ - DĚTI S PŘÍJMENÍM A - L VE STŘEDU - DĚTI S PŘÍJMENÍM M - Z Přijímačky se konají v budově VO na ul. Politických obětí 125

čen 01

Veřejné třídní předehrávky v červnu

Srdečně Vás zveme na poslední letošní třídní předehrávky v měsíci červnu.

kvě 25

Celostátní happening ZUŠ open

Za pěkného počasí Vás zveme do altánu v Sadech B. Smetany, kde ve čtvrtek 25. května již po několikáte proběhne happening naší školy v rámci ZUŠ open. Těšit se můžete na bohatý program po celý den.

kvě 17

Alinde Quinet u nás v sále

Srdečně Vás zveme na koncert skvělého dechového souboru, který se představí v sále školy ve středu 17. května od 18:00.

kvě 17

Výtvarný obor zve na výstavu žákovských prací

Vernisáž proběhne 17. 5. 2023 v 17.00 v budově výtvarného oboru ZUŠ FM, pokračování v Galerii MOBA (Palackého 133). Výstava bude otevřena pro veřejnost do 10. června.

kvě 09

III., IV. a V. absolventský koncert

Srdečně Vás zveme 9., 10. a 12. května na poslední tři koncerty absolventů v letošním školním roce!

kvě 05

Mimořádné úspěchy našich kytaristů

Srdečně gratulujeme ke krásným úspěchům kytaristů ze třídy p. uč. Dalibora Šlachty, kteří přivezli ze soutěže Praguitarra clásica krásná umístění!