Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:


led 27

Rozloučení s panem Ladislavem Muroněm

S naším kolegou a kamarádem se naposledy rozloučíme v pátek 27. ledna 2023 ve 12:30 hodin ve smuteční síni na frýdeckém hřbitově.


Více
led 24

Koncert učitelů I.

Srdečně Vás zveme na první koncert našich učitelů, který se uskuteční v úterý 24. ledna v sále školy.


Více
led 08 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Novoroční koncert ve Václavovicích

Prvním vystoupením v roce 2023 byl novoroční koncert ve Václavovicích, který se uskutečnil v neděli 8. ledna v krásném prostředí Kostela sv. Václava.


Více
pro 15 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vánoční koncert je za dveřmi

Vážení rodiče, žáci, příznivci školy, srdečně Vás zveme na vánoční koncert žáků, který se koná ve čtvrtek 15. prosince od 17:30 v Národním domě ve Frýdku-Místku. Těšit se můžete na naše školní soubory, komorní uskupení, cimbálové muziky, sbory, orchestry a také žáky tanečního a literárně dramatického oboru.


Více
pro 06 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Co nás čeká v příštím týdnu

Srdečně Vás zveme na vystoupení našich žáků na adventním městečku na náměstí v Místku. V úterý 6.12. od 17:00 zahraje kapela Rumble a ve středu 7.12. od 16:00 vystoupí sbory Písnička a Notička. Ve stejné dny se v sále školy vždy od 17:00 konají koncerty PHV nejmenších dětí.


Více
lis 30

Pěvecký večer

Ve středu 30. listopadu od 17 hodin Vás srdečně zveme na vystoupení žáků pěveckých tříd p. uč. M. Šímové, B. Šlachta, M. Rácové a V. Páclové.


Více
lis 24

Pozvánka na kytarový večer

Ve čtvrtek 24. listopadu od 17 hodin Vás srdečně zveme na kytarový večer v sále školy. Na koncertě vystoupí žáci našich kytarových tříd. Těšíme se na viděnou!


Více
lis 21

Koncert nejmladších talentů

Srdečně Vás zveme na koncert nejmladších talentů, který se uskuteční v pondělí 21. listopadu 2022 od 17:30 v sále školy ZUŠ Frýdek-Místek. Přijďte si poslechnout pestrou škálu různých hudebních nástrojů v rukou našich nejmladších talentovaných studentů.


Více
říj 27

Naši žáci uctili památku Dne vzniku samostatného Československa

Na pietním aktu, který se tradičně konal u busty na třídě T. G. Masaryka ve Frýdku, vystoupily žákyně pěvecké třídy p. uč. Bohdany Šlachta.


Více
říj 24

Vernisáž výstavy ADASTRA

Zveme Vás na výstavu výtvarných děl mladých tvůrců. Na vernisáži zahrají žáci naší školy.


Více