Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:

bře 06

Má Vlast v podání Elišky Novotné a Lukáše Michela

Srdečně Vás zveme na výjimečný koncert dvou renomovaných klavíristů, který se koná u příležitosti 200. výročí narození Bedřicha Smetany. Duo Eliška Novotná a Lukáš Michel zahrají cyklus symfonických básní Má Vlast v úpravě pro čtyřruční klavír.


Více
bře 01

Březnové veřejné třídní předehrávky

Srdečně Vás zveme na březnové veřejné třídní předehrávky. V tomto měsíci se představí žáci p. uč. Panicové, Mrázové, Marušníkové, Mrověcové, Malinkové, Kubicové, Kocourkové, Matějkové a Školové. Těšíme se na viděnou!


Více
úno 28

Motivační smyčcový koncert

Od klasiky po cimbálovku... Smyčcové nástroje v různých stylech a žánrech představí naši učitelé ve spolupráci s CM Křok. Koncert je určen pro studenty smyčcových nástrojů všech věkových kategorií, ale i pro širokou veřejnost.


Více
úno 27

Smyčcový večer

Srdečně Vás zveme na koncert žáků smyčcového oddělení, kteří se připravují na soutěž. Těšíme se na Vás v úterý 27. února od 17:00 v sále školy.


Více
úno 19

Výchovné koncerty pro MŠ a ZŠ

Pro mateřské školy a 1. ročníky základních škol jsme i letos připravili výchovné koncerty. Pokud byste měli zájem svou školu přihlásit, kontaktujte prosím telefonicky sekretariát školy. V době jarních prázdnin se lze přihlásit pouze prostřednictvím emailu zusfm.mrazova@gmail.com nebo zusfm.kancelar@gmail.com.


Více
úno 12

Jarní prázdniny

Vážení rodiče, v týdnu od 12. do 18. února se na žádné budově ZUŠ nevyučuje z důvodu jarních prázdnin.


Více
úno 08

Úspěchy našich žáků v okresní klavírní soutěži

Srdečně gratulujeme žákům ke krásným výkonům v okresním kole klavírní soutěže. Jejich pedagogům děkujeme za vynikající přípravu a vedení. Výsledková listina uvnitř.


Více
úno 08

Zájezd na koncert Janáčkovy filharmonie Ostrava

Ve čtvrtek 8. února jsme se s žáky hudebního oboru již po druhé vypravili na koncert JFO. Pro všechny zúčastněné to byl velký zážitek a my moc děkujeme celé filharmonii. Už teď se těšíme na další zájezd na symfonické provedení skladby Adiemus od K. Jenkinse.


Více
úno 02

Pololetní prázdniny

Vážení rodiče, v pátek 2. února 2024 se nevyučuje na žádné budově ZUŠ z důvodu pololetních prázdnin. Na všechny se těšíme příští týden v pondělí.


Více
led 31

Klavírní večer

Srdečně Vás zveme na koncert klavírního oddělení, který se koná ve středu 31. ledna od 17:00 v sále školy.


Více