Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:


bře 23

Další soutěžní úspěch slaví náš sbor Písnička

Sbor Písnička pod vedením p. uč. Markéty Šímové získal v krajské soutěžní přehlídce krásné stříbrné pásmo! Všem zpěváčkům moc gratulujeme.


Více
bře 21

Galakoncert světových melodií na podporu Lumpíkova

V úterý 21. března se v 19:00 uskuteční galakoncert s hosty Národního divadla na podporu rodinného a vzdělávacího centra Lumpíkov. Přijďte si poslechnout klasické operní árie a divácky oblíbenou pop operu.


Více
bře 08

Okresní klavírní přehlídka

Ve středu 8. března od 9:00 proběhne v sále školy okresní klavírní přehlídka. Představí se talentovaní klavíristé z celého okresu. Srdečně zveme pedagogy, žáky i veřejnost.


Více
bře 07

Úspěch našich žáků v okresním kole soutěže komorní hry smyčcových nástrojů

V okresním kole soutěže komorních souborů s převahou smyčcových nástrojů nás reprezentovalo kvarteto pod vedením p. uč. Skotnice. Svým krásným výkonem si vybojovali 1. místo s postupem do krajského kola! Srdečně gratulujeme!


Více
bře 07

Úspěchy našich žáků v okresním kole soutěže ve hře na akordeon

V okresním kole získali všichni naši žáci krásná 1. místa a postupy do krajského kola. Srdečně gratulujeme Dorotě Pečinkové, Anně Palicové a AAA TRIU ve složení Anrea Austová, Anna Palicová a Adriana Šochová.


Více
bře 01

Veřejné třídní předehrávky v březnu

Srdečně Vás zveme na březnové veřejné třídní předehrávky. Tento měsíc se představí žáci p. uč. Skotnice, Huštanové, Maláškové, Mrověcové, Przybylové, Panicové, Řehové, M. Svobody, Sariny, Matějkové, D. Šlachty, Krasulové a Kocourkové.


Více
úno 28

Koncert talentovaných žáků v Národním domě

V úterý 28. února se představí nejlepší žáci školy, kteří ZUŠ a město Frýdek-Místekk často reprezentují na různých soutěžích, přehlídkách a koncertech v ČR i v zahraničí. Srdečně Vás zveme! Vstupenky lze pořídit v předprodeji nebo přímo na místě za 50 Kč.


Více
úno 01 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Úspěchy našich žáků v okresním kole soutěže komorní hry dechových nástrojů

Ve středu 1. února 2023 proběhlo v sále školy okresní kolo soutěže komorních hry s převahou dechových nástrojů. Naše soubory získaly krásná ocenění a několik postupů do krajského kola. Gratulujeme!


Více
úno 01 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pozvánka na klavírní večer

Srdečně Vás zveme na klavírní večer, který se uskuteční ve středu 1. února od 17:30. Na koncertě vystoupí talentovaní klavíristé všech věkových kategorií.


Více
led 30 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Koncert učitelů II.

Srdečně Vás zveme na druhý koncert učitelů v pondělí 30. ledna od 17:30 v sále školy.


Více