Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:
Novější 1 3 5 9 13
bře 07

Koncert talentů v Národním domě

Srdečně Vás zveme na koncert talentovaných žáků, který má každý rok vysokou uměleckou úroveň. Letos se uskuteční ve čtvrtek 7. března od 19:00 v Národním domě. Předprodej vstupenek na www.kulturafm.cz, na pobočkách TIC nebo na místě. Vstupné je 50 Kč. Těšíme se na Vás!


Více
úno 28

Motivační smyčcový koncert

Od klasiky po cimbálovku... Smyčcové nástroje v různých stylech a žánrech představí naši učitelé ve spolupráci s CM Křok. Koncert je určen pro studenty smyčcových nástrojů všech věkových kategorií, ale i pro širokou veřejnost.


Více
úno 27

Smyčcový večer

Srdečně Vás zveme na koncert žáků smyčcového oddělení, kteří se připravují na soutěž. Těšíme se na Vás v úterý 27. února od 17:00 v sále školy.


Více
úno 19

Výchovné koncerty pro MŠ a ZŠ

Pro mateřské školy a 1. ročníky základních škol jsme i letos připravili výchovné koncerty. Pokud byste měli zájem svou školu přihlásit, kontaktujte prosím telefonicky sekretariát školy. V době jarních prázdnin se lze přihlásit pouze prostřednictvím emailu zusfm.mrazova@gmail.com nebo zusfm.kancelar@gmail.com.


Více
úno 12

Jarní prázdniny

Vážení rodiče, v týdnu od 12. do 18. února se na žádné budově ZUŠ nevyučuje z důvodu jarních prázdnin.


Více
úno 08

Úspěchy našich žáků v okresní klavírní soutěži

Srdečně gratulujeme žákům ke krásným výkonům v okresním kole klavírní soutěže. Jejich pedagogům děkujeme za vynikající přípravu a vedení. Výsledková listina uvnitř.


Více
úno 08

Zájezd na koncert Janáčkovy filharmonie Ostrava

Ve čtvrtek 8. února jsme se s žáky hudebního oboru již po druhé vypravili na koncert JFO. Pro všechny zúčastněné to byl velký zážitek a my moc děkujeme celé filharmonii. Už teď se těšíme na další zájezd na symfonické provedení skladby Adiemus od K. Jenkinse.


Více
úno 02

Pololetní prázdniny

Vážení rodiče, v pátek 2. února 2024 se nevyučuje na žádné budově ZUŠ z důvodu pololetních prázdnin. Na všechny se těšíme příští týden v pondělí.


Více
led 31

Klavírní večer

Srdečně Vás zveme na koncert klavírního oddělení, který se koná ve středu 31. ledna od 17:00 v sále školy.


Více
led 29

Koncert učitelů II.

Srdečně Vás zveme na druhý koncert učitelů (s jiným programem), který se koná v pondělí 29. ledna 2024 od 17:30 v sále školy.


Více
Novější 1 3 5 9 13