Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:

Novější 1 3 6 10 15
kvě 30

Výstava výtvarného oboru

Srdečně Vás zveme na výstavu výtvarného oboru s názvem TKANINA VJEMŮ, která bude probíhat v prostorách bývalé Záložny v Místku od 30. května do 26. června 2024.


Více
kvě 30

ZUŠ OPEN aneb vyrážíme do města

Také letos naše ZUŠ vyráží do ulic a z koncertního sálu se přesuneme pod širé nebe. Při příznivém počasí pro Vás budeme ve čtvrtek 30. května celý den hrát, zpívat, tančit, malovat a přednášet u altánu v Sadech B. Smetany. Představí se všechny obory, soubory, sbory i jednotlivci. Přijďte si nás poslechnout!


Více
kvě 28

Absolventský koncert V.

Srdečně Vás zveme na poslední letošní absolventský koncert, který se uskuteční v úterý 28. května o 17:30 v sále školy.


Více
kvě 23

Vystoupení tanečního oboru

Srdečně Vás zveme na vystoupení žáků tanečního oboru ze třídy p. uč. Karolíny Zogatové, které se koná ve čtvrtek 23. května 2024 od 17:00 v kině Vlast. Těšíme se na Vás.


Více
kvě 21

Představení literárně dramatického oboru

Srdečně Vás zveme na vystoupení žáků LDO ze třídy p. uč. Elli Staníkové, které se koná v úterý 21. května od 17:00 v kině Vlast. Na všechny se těšíme.


Více
kvě 06

Květnové veřejné třídní předehrávky

Srdečně Vám zveme na květnové třídní předehrávky. Tentokrát se kromě hudebního oboru představí také žáci literárně dramatického, tanečního a výtvarného oboru. Těšíme se na Vás!


Více
kvě 06

Přijímací zkoušky pro rok 2024/2025

Pojďte studovat umění do naší ZUŠ. Zarezervujte si termín a přijďte s malými i velkými muzikanty na talentobou zkoušku. Těšíme se na Vás!


Více
kvě 02

Absolventský koncert III.

Srdečně Vás zveme na třetí absolventský koncert žáků, který proběhne ve čtvrtek 2. května od 17:30 v sále školy.


Více
dub 28

Úspěch našich klavíristek v celostátním kole soutěže

Úžasný úspěch přivezly z celostátního kola klavíristky Ester Šebestová a Kateřina Zrzavá. Ve čtyřruční hře, kterou studují pod vedením p. uč. J. Marušníkové, získaly v obrovské konkurenci nádherné 3. místo.


Více
dub 25

Mezinárodní koncert k 85. výročí školy

Srdečně Vás zveme na koncert k 85. výročí školy, na kterém vystoupí společně s našimi žáky také kolegové ze spřátelené školy z polského Konina.


Více
Novější 1 3 6 10 15