Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:lis 30

Pozvánka na pěvecký večer

Srdečně Vás zveme na tradiční pěvecký večer, který proběhne poslední listopadový čtvrtek od 17:30 v sále školy. Uslyšíte zpěváčky všech věkových kategorií a hudbu různých období, stylů a žánrů. Těšíme se na Vás!


Více
lis 25

Festival nejmenších houslistů

Náš smyčcový orchestr pod vedením p. uč. Mrázové a pěvecký sbor Písnička p. uč. Šímové se o vkendu zúčastní festivalu nejmenších houslistů. Přijďte si poslechnout muzikanty všech věkových kategorií a naladit se na vánoční atmosféru.


Více
lis 23

Kytarový večer

Srdečně Vás zveme na kytarový večer, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu 2023 od 17:00 v sále školy. Uslyšíte kytaristy všech věkových kategorií a hudbu nejrůznějších období a žánrů. Těšíme se na Vás!


Více
lis 22

Úspěchy našich žáků na soutěži Múzy I. Hurníka

Srdečně gratulujeme všem zúčastněným soutěžícím k získání krásných ocenění a jejich pedagogům děkujeme za přípravu a vedení.


Více
lis 17

Akordeonové kurzy Musicollage

V pátek a sobotu 17. - 18. listopadu 2023 budou v naší škole probíhat skladatelsko-improvizační akordeonové kurzy pod záštitou Hudební současnosti. Celá akce vyvrcholí veřejnými koncerty, na které Vás srdečně zveme. V pátek 17. listopadu 2023 od 18:00 a v sobotu 18. listopadu 2023 od 15:00 v sále školy.


Více
lis 15

Koncert nejmladších talentů

Srdečně Vás zveme ve středu 15. listopadu 2023 na koncert nejmladších talentů. Přijďte podpořit naše šikovné malé muzikanty od 17:00 sále školy.


Více
lis 02

Magdaléna Kovářová vystoupila s JFO

Klavíristka Magdaléna Kovářová ze třídy p. uč. Libuše Vondráčkové vystoupila minulý týden jako sólistka s Janáčkovou filharmonií Ostrava v rámci cyklu Mladí sólisté. Gratulujeme ke krásnému výkonu!


Více
říj 27

Pietní akt k založení Československa

Žákyně pěvecké třídy p. uč. M. Šímové a B. Šlachta zazpívaly v pátek 27. října 2023 u památníku T. G. Masaryka u příležitosti výročí založení Československa. Děkujeme!


Více
říj 12

Podzimní varhanní koncert

Srdečně Vás zveme ve čtvrtek 12. října na krásný koncert do sálu naší školy. Těšit se můžete na varhanici Magdalénu Jíšovou a zpěvačku Krisýnu Soukupovou. Vstupné dobrovolné.


Více
říj 10

Vystoupení žáků pro Svaz důchodců

V úterý 10. října 2023 vystoupili naši žáci na koncertě pro Svaz důchodců v Národním domě. Moc děkujeme všem účinkujícím za krásné výkony a jejich pedagogům a korepetitorům za přípravu.


Více