Úvod > Aktuality

Štítky:

pro 06 Doposud nekomentováno.

Co nás čeká v příštím týdnu

Srdečně Vás zveme na vystoupení našich žáků na adventním městečku na náměstí v Místku. V úterý 6.12. od 17:00 zahraje kapela Rumble a ve středu 7.12. od 16:00 vystoupí sbory Písnička a Notička. Ve stejné dny se v sále školy vždy od 17:00 konají koncerty PHV nejmenších dětí.

lis 30

Pěvecký večer

Ve středu 30. listopadu od 17 hodin Vás srdečně zveme na vystoupení žáků pěveckých tříd p. uč. M. Šímové, B. Šlachta, M. Rácové a V. Páclové.

lis 24

Pozvánka na kytarový večer

Ve čtvrtek 24. listopadu od 17 hodin Vás srdečně zveme na kytarový večer v sále školy. Na koncertě vystoupí žáci našich kytarových tříd. Těšíme se na viděnou!

lis 21

Koncert nejmladších talentů

Srdečně Vás zveme na koncert nejmladších talentů, který se uskuteční v pondělí 21. listopadu 2022 od 17:30 v sále školy ZUŠ Frýdek-Místek. Přijďte si poslechnout pestrou škálu různých hudebních nástrojů v rukou našich nejmladších talentovaných studentů.

říj 27

Naši žáci uctili památku Dne vzniku samostatného Československa

Na pietním aktu, který se tradičně konal u busty na třídě T. G. Masaryka ve Frýdku, vystoupily žákyně pěvecké třídy p. uč. Bohdany Šlachta.

říj 24

Vernisáž výstavy ADASTRA

Zveme Vás na výstavu výtvarných děl mladých tvůrců. Na vernisáži zahrají žáci naší školy.

říj 03

Podzimní varhanní a pěvecký koncert

Srdečně Vás zveme v pondělí 3. října od 17 hodin do koncertního sálu školy. Na podzimním koncertě vystoupí varhaník Josef Kratochvíl společně se svojí manželkou – zpěvačkou Anetou Kratochvílovou.

Naši žáci na festivalu Magický klavír 2022 v Opavě

Ve čtvrtek 24. listopadu se konal jubilejní X. ročník festivalu Magický klavír, tentokrát v prostorách ZUŠ Opava. Naši školu reprezentovaly klavíristky ze třídy p. uč. Veroniky Svobodové a p. uč. Timei Sariny.

Vánoční pozdrav kytarového souboru

Kytarový soubor pod vedením p. uč. Hrčkové posílá vánoční podzrav.

Úspěch klavíristky Magdalény Kovářové na soutěži AMADEUS Brno 2022

29. ročník mezinárodní mozartovské soutěže pro mladé klavíristy do 15 let se uskutečnil v Brně ve dnech 24. – 26. listopadu 2022. V letošním roce se soutěže zúčastnila desetiletá klavíristka ze třídy p. uč. Libuše Vondráčkové Magdaléna Kovářová, která získala ve III. kategorii 2. místo.