Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:

Novější 1 3 6 10 15
čec 01

Hlavní prázdniny

Vážení rodiče, žáci, přítelé a příznivci, děkujeme za krásné chvíle strávené v tomto školním roce. Přejeme Vám klidné léto a těšíme se na viděnou 2. září 2024.


Více
čen 20

Varhanní koncert tří ZUŠ

Srdečně vás zveme na Varhanní koncert! Vystoupí žáci tří základních uměleckých škol: • Základní umělecká škola duchovní hudby Frýdek-Místek • Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11 • Základní umělecká škola Jožky Matěje v Brušperku Přijďte si vychutnat krásnou hudbu v nádherném prostředí. Těšíme se na vás!


Více
čen 14

Koncert klavíristky Aleny Mazákové a violoncellisty Jakuba W. Gráfa

Srdečně Vás zveme na koncert naší bývalé absolventky Aleny Mazákové a violoncellisty Jakuba W. Gráfa. Sál školy rozezní v pátek 14. června od 17:00.


Více
čen 13

Galakoncert populárních melodií v podání orchestru a sboru

Srdečně Vás zveme na velkolepý koncert smyčcového orchestru, pěveckého sboru Písnička a hostů. Těšíme se na Vás ve čtvrtek 13. června 2024 od 18:00 v Národním domě.


Více
čen 07

Noc kostelů 2024

Srdečně Vás zveme na noc kostelů. Od 20:00 uslyšíte naše varhaníky, akordeonisty a flétnové soubory.


Více
čen 01

Červnové akce

Do konce června náš ještě čeká několik koncertů a akcí. Přijďte si nás poslechnout.


Více
kvě 30

Výstava výtvarného oboru

Srdečně Vás zveme na výstavu výtvarného oboru s názvem TKANINA VJEMŮ, která bude probíhat v prostorách bývalé Záložny v Místku od 30. května do 26. června 2024.


Více
kvě 30

ZUŠ OPEN aneb vyrážíme do města

Také letos naše ZUŠ vyráží do ulic a z koncertního sálu se přesuneme pod širé nebe. Při příznivém počasí pro Vás budeme ve čtvrtek 30. května celý den hrát, zpívat, tančit, malovat a přednášet u altánu v Sadech B. Smetany. Představí se všechny obory, soubory, sbory i jednotlivci. Přijďte si nás poslechnout!


Více
kvě 28

Absolventský koncert V.

Srdečně Vás zveme na poslední letošní absolventský koncert, který se uskuteční v úterý 28. května o 17:30 v sále školy.


Více
kvě 23

Vystoupení tanečního oboru

Srdečně Vás zveme na vystoupení žáků tanečního oboru ze třídy p. uč. Karolíny Zogatové, které se koná ve čtvrtek 23. května 2024 od 17:00 v kině Vlast. Těšíme se na Vás.


Více
Novější 1 3 6 10 15