Úvod > Aktuality

Štítky:

lis 21

Koncert nejmladších talentů

Srdečně Vás zveme na koncert nejmladších talentů, který se uskuteční v pondělí 21. listopadu 2022 od 17:30 v sále školy ZUŠ Frýdek-Místek. Přijďte si poslechnout pestrou škálu různých hudebních nástrojů v rukou našich nejmladších talentovaných studentů.

říj 27

Naši žáci uctili památku Dne vzniku samostatného Československa

Na pietním aktu, který se tradičně konal u busty na třídě T. G. Masaryka ve Frýdku, vystoupily žákyně pěvecké třídy p. uč. Bohdany Šlachta.

říj 24

Vernisáž výstavy ADASTRA

Zveme Vás na výstavu výtvarných děl mladých tvůrců. Na vernisáži zahrají žáci naší školy.

říj 03

Podzimní varhanní a pěvecký koncert

Srdečně Vás zveme v pondělí 3. října od 17 hodin do koncertního sálu školy. Na podzimním koncertě vystoupí varhaník Josef Kratochvíl společně se svojí manželkou – zpěvačkou Anetou Kratochvílovou.

Zapojili jsme se do podpůrného projektu Darujeme kroužky dětem

Projekt pomáhá rodinám v tíživé finanční situaci s úhradou nákladů na volnočasové aktivity dětí. Rodiče tak mohou získat příspěvek až 2000 Kč pro každé dítě na úhradu nákladů za kroužky ve 2. pololetí školního roku 2022/2023, tedy i na úhradu školného v naší ZUŠ.

Předvánoční setkání s bývalými zaměstnanci školy

V úterý 13. prosince 2022 se vedení školy sešlo na předvánočním setkání s důchodci - bývalými i současnými zaměstnanci školy.

Vánoční přání

Všem rodičům, žákům a přátelům školy přejeme příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2023.

Doposud nekomentováno.

Úspěch žáků výtvarného oboru v mezinárodním festivalu TrikFilm

Žáci výtvarného oboru pod vedením p. uč. Marcely Polochové uspěli na mezinárodním festivalu dětské a studentské multimediální tvorby TrikFilm a zvítězili v kategorii LIGT DESIGNU. Gratulujeme ke krásnému úspěchu!

Naši žáci na festivalu Magický klavír 2022 v Opavě

Ve čtvrtek 24. listopadu se konal jubilejní X. ročník festivalu Magický klavír, tentokrát v prostorách ZUŠ Opava. Naši školu reprezentovaly klavíristky ze třídy p. uč. Veroniky Svobodové a p. uč. Timei Sariny.