Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:

kvě 21

Představení literárně dramatického oboru

Srdečně Vás zveme na vystoupení žáků LDO ze třídy p. uč. Elli Staníkové, které se koná v úterý 21. května od 17:00 v kině Vlast. Na všechny se těšíme.


Více
kvě 06

Květnové veřejné třídní předehrávky

Srdečně Vám zveme na květnové třídní předehrávky. Tentokrát se kromě hudebního oboru představí také žáci literárně dramatického, tanečního a výtvarného oboru. Těšíme se na Vás!


Více
kvě 06

Přijímací zkoušky pro rok 2024/2025

Pojďte studovat umění do naší ZUŠ. Zarezervujte si termín a přijďte s malými i velkými muzikanty na talentobou zkoušku. Těšíme se na Vás!


Více
kvě 02

Absolventský koncert III.

Srdečně Vás zveme na třetí absolventský koncert žáků, který proběhne ve čtvrtek 2. května od 17:30 v sále školy.


Více
dub 28

Úspěch našich klavíristek v celostátním kole soutěže

Úžasný úspěch přivezly z celostátního kola klavíristky Ester Šebestová a Kateřina Zrzavá. Ve čtyřruční hře, kterou studují pod vedením p. uč. J. Marušníkové, získaly v obrovské konkurenci nádherné 3. místo.


Více
dub 25

Mezinárodní koncert k 85. výročí školy

Srdečně Vás zveme na koncert k 85. výročí školy, na kterém vystoupí společně s našimi žáky také kolegové ze spřátelené školy z polského Konina.


Více
dub 11

Absolventský koncert I.

Srdečně Vás zveme na první absolventský koncert, který se koná ve čtvrtek 11. dubna 2024 od 17:30 v sále školy.


Více
dub 02

Dubnové veřejné třídní předehrávky

Srdečně Vás zveme na dubnové veřejné třídní koncerty. Tento měsíc nás čeká celkem 14 společných hudebních večerů. Těšíme se!


Více
bře 28

Velikonoční prázdniny

Od čtvrtku 28. března do pondělí 1. dubna budou všechny naše pobočky uzavřeny z důvodu velikonočních prázdnin. Přejeme Vám veselé Velikonoce!


Více
bře 07

Koncert talentů v Národním domě

Srdečně Vás zveme na koncert talentovaných žáků, který má každý rok vysokou uměleckou úroveň. Letos se uskuteční ve čtvrtek 7. března od 19:00 v Národním domě. Předprodej vstupenek na www.kulturafm.cz, na pobočkách TIC nebo na místě. Vstupné je 50 Kč. Těšíme se na Vás!


Více