Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:
kvě 17

Výtvarný obor zve na výstavu žákovských prací

Vernisáž proběhne 17. 5. 2023 v 17.00 v budově výtvarného oboru ZUŠ FM, pokračování v Galerii MOBA (Palackého 133). Výstava bude otevřena pro veřejnost do 10. června.


Více
kvě 09

III., IV. a V. absolventský koncert

Srdečně Vás zveme 9., 10. a 12. května na poslední tři koncerty absolventů v letošním školním roce!


Více
kvě 05

Mimořádné úspěchy našich kytaristů

Srdečně gratulujeme ke krásným úspěchům kytaristů ze třídy p. uč. Dalibora Šlachty, kteří přivezli ze soutěže Praguitarra clásica krásná umístění!


Více
kvě 03

Mezinárodní orchestrální a pěvecký koncert

Srdečně Vás zveme na společný mezinárodní koncert spřízněných škol z Frýdku-Místku a finského Mikkeli a Helsinek. Na koncertě vystoupí finský smyčcový orchestr, smyčcový orchestr ZUŠ Frýdek-Místek, pěvecký sbor Písnička a sbor Bohuslava Martinů a středoškolský sbor prof. Zdeňka Matějíčka. Těšit se můžete na klasické i populární skladby.


Více
kvě 01

Úspěšná taneční soutěž v Zubří

Gratulujeme tanečnicím ze třídy p. uč. Zogatové, které si letos v Zubří vytančily všechny medailové kovy!


Více
kvě 01

Veřejné třídní předehrávky v květnu

Srdečně Vás zveme na květnové třídní předehrávky.


Více
dub 24

I. a II. absolventský koncert

Srdečně Vás zveme na první dva koncerty našich absolventů. Těšíme se na Vás v pondělí 24.4. a v úterý 25.4. vždy od 17:30 v sále školy.


Více
dub 21

Úspěchy našich klavíristů v přehlídce Pianoforte per Tutti

Úžasné úspěchy přivezli naši klavíristé z celostátní soutěžní přehlídky Pianoforte per Tutti, která proběhla minulý týden v Příboře. Srdečně gratulujeme všem soutěžícím a děkujeme našim skvělým učitelům za přípravu a výborné metodické vedení. ????


Více
dub 14

Krajská klavírní přehlídka

Srdečně zveme pedagogy, rodiče, žáky a širokou veřejnost na krajskou klavírní přehlídku, která proběhne v sále školy 14. dubna.


Více
dub 06

Velikonoční prázdniny

Vážení rodiče, době velikonočních prázdnin od čtvrtka 6. dubna do pondělí 10. dubna bude na všech našich pobočkách zavřeno. Přejeme krásné jarní sváteční dny!


Více