Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:

Úspěchy žáků v okresních soutěžích

Naši žáci získali krásná ocenění v rámci okresních soutěží ve hře na klavír, kytaru a smyčcové nástroje. Všem moc gratulujeme a pedagogům děkujeme za přípravu a vedení.


Více

Únorové veřejné třídní předehrávky

Srdečně Vás zveme na veřejné třídní předehrávky, které proběhnou v měsíci únoru. Více informací viz plakát.


Více

Darujeme kroužky dětem na 2. pololetí

Naše škola je součástí projektu Darujeme kroužky dětem. Od 15. ledna je možné žádat o podporu na 2. pololetí. Více informací na webu www.darujemekrouzky.cz.


Více

Proběhly akordeonové kurzy Musicollage

Letošní sedmý ročník skladatelsko-improvizačních kurzů Musicollage 2023 se konal v naší škole. Aktivně se ho také zúčastnila Emma Šodková, Anna Palicová a Vojtěch Macháček ze třídy p. uč. Víta Pavlíčka. Gratulujeme k úspěšnému absolvování!


Více

CM KŘOK na Ostravských dnech folklóru

Cimbálová muzika KŘOK pod vedením p. uč. P. Verlíka vystoupila ve čtvrtek 9.11. v rámci festivalu Ostravské dny folklóru na JKO. Děkujeme za krásné vystoupení a reprezentaci školy.


Více

Halloween u nás ve škole

V tomto týdnu probíhali na naší škole tématické halloweenské hodiny. Celý týden se nesl ve znamení masek, strašení a strašidelné hudby. Podívejte se, jak to vypadalo.


Více

Projekt FM ART II

Naše škola se zapojila do dotačního projektu OP JAK a díky finanční podpoře z MŠMT a Evropské unie jsme v loňském školním roce uskutečnili několik mezinárodních i tuzemských akcí. Také v tomto roce máme velké plány. Děkujeme za podporu!


Více
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Žáci přijatí na Janáčkovu konzervatoř v Ostravě

Výsledky prvních talentových zkoušek jsou tady! Gratulujeme Anně Skalické ze třídy p. uč. Bohdany Šlachta a Karolíně Sacké ze třídy p. uč. Dalibora Šlachty k přijetí na JKO.


Více

Zapojili jsme se do podpůrného projektu Darujeme kroužky dětem

Projekt pomáhá rodinám v tíživé finanční situaci s úhradou nákladů na volnočasové aktivity dětí. Rodiče tak mohou získat příspěvek až 2000 Kč pro každé dítě na úhradu nákladů za kroužky ve 2. pololetí školního roku 2022/2023, tedy i na úhradu školného v naší ZUŠ.


Více