Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:

bře 07

Úspěch našich žáků v okresním kole soutěže komorní hry smyčcových nástrojů

V okresním kole soutěže komorních souborů s převahou smyčcových nástrojů nás reprezentovalo kvarteto pod vedením p. uč. Skotnice. Svým krásným výkonem si vybojovali 1. místo s postupem do krajského kola! Srdečně gratulujeme!


Více
bře 01

Veřejné třídní předehrávky v březnu

Srdečně Vás zveme na březnové veřejné třídní předehrávky. Tento měsíc se představí žáci p. uč. Skotnice, Huštanové, Maláškové, Mrověcové, Przybylové, Panicové, Řehové, M. Svobody, Sariny, Matějkové, D. Šlachty, Krasulové a Kocourkové.


Více
úno 28

Koncert talentovaných žáků v Národním domě

V úterý 28. února se představí nejlepší žáci školy, kteří ZUŠ a město Frýdek-Místekk často reprezentují na různých soutěžích, přehlídkách a koncertech v ČR i v zahraničí. Srdečně Vás zveme! Vstupenky lze pořídit v předprodeji nebo přímo na místě za 50 Kč.


Více
úno 01 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Úspěchy našich žáků v okresním kole soutěže komorní hry dechových nástrojů

Ve středu 1. února 2023 proběhlo v sále školy okresní kolo soutěže komorních hry s převahou dechových nástrojů. Naše soubory získaly krásná ocenění a několik postupů do krajského kola. Gratulujeme!


Více
úno 01 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pozvánka na klavírní večer

Srdečně Vás zveme na klavírní večer, který se uskuteční ve středu 1. února od 17:30. Na koncertě vystoupí talentovaní klavíristé všech věkových kategorií.


Více
led 30 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Koncert učitelů II.

Srdečně Vás zveme na druhý koncert učitelů v pondělí 30. ledna od 17:30 v sále školy.


Více
led 24

Koncert učitelů I.

Srdečně Vás zveme na první koncert našich učitelů, který se uskuteční v úterý 24. ledna v sále školy.


Více
led 08 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Novoroční koncert ve Václavovicích

Prvním vystoupením v roce 2023 byl novoroční koncert ve Václavovicích, který se uskutečnil v neděli 8. ledna v krásném prostředí Kostela sv. Václava.


Více
pro 15 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vánoční koncert je za dveřmi

Vážení rodiče, žáci, příznivci školy, srdečně Vás zveme na vánoční koncert žáků, který se koná ve čtvrtek 15. prosince od 17:30 v Národním domě ve Frýdku-Místku. Těšit se můžete na naše školní soubory, komorní uskupení, cimbálové muziky, sbory, orchestry a také žáky tanečního a literárně dramatického oboru.


Více
pro 06 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Co nás čeká v příštím týdnu

Srdečně Vás zveme na vystoupení našich žáků na adventním městečku na náměstí v Místku. V úterý 6.12. od 17:00 zahraje kapela Rumble a ve středu 7.12. od 16:00 vystoupí sbory Písnička a Notička. Ve stejné dny se v sále školy vždy od 17:00 konají koncerty PHV nejmenších dětí.


Více