Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:

dub 05

Srdečně Vás zveme na regionální kytarovou přehlídku

Ve středu 5. dubna se bude na naší škole od 9:00 konat regionální kytarová přehlídka. Srdečně zveme učitele, rodiče, žáky i širokou veřejnost!


Více
bře 07

Úspěch našich žáků v okresním kole soutěže komorní hry smyčcových nástrojů

V okresním kole soutěže komorních souborů s převahou smyčcových nástrojů nás reprezentovalo kvarteto pod vedením p. uč. Skotnice. Svým krásným výkonem si vybojovali 1. místo s postupem do krajského kola! Srdečně gratulujeme!


Více
bře 01

Veřejné třídní předehrávky v březnu

Srdečně Vás zveme na březnové veřejné třídní předehrávky. Tento měsíc se představí žáci p. uč. Skotnice, Huštanové, Maláškové, Mrověcové, Przybylové, Panicové, Řehové, M. Svobody, Sariny, Matějkové, D. Šlachty, Krasulové a Kocourkové.


Více
úno 28

Koncert talentovaných žáků v Národním domě

V úterý 28. února se představí nejlepší žáci školy, kteří ZUŠ a město Frýdek-Místekk často reprezentují na různých soutěžích, přehlídkách a koncertech v ČR i v zahraničí. Srdečně Vás zveme! Vstupenky lze pořídit v předprodeji nebo přímo na místě za 50 Kč.


Více
úno 01 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Úspěchy našich žáků v okresním kole soutěže komorní hry dechových nástrojů

Ve středu 1. února 2023 proběhlo v sále školy okresní kolo soutěže komorních hry s převahou dechových nástrojů. Naše soubory získaly krásná ocenění a několik postupů do krajského kola. Gratulujeme!


Více
úno 01 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pozvánka na klavírní večer

Srdečně Vás zveme na klavírní večer, který se uskuteční ve středu 1. února od 17:30. Na koncertě vystoupí talentovaní klavíristé všech věkových kategorií.


Více
led 30 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Koncert učitelů II.

Srdečně Vás zveme na druhý koncert učitelů v pondělí 30. ledna od 17:30 v sále školy.


Více
led 24

Koncert učitelů I.

Srdečně Vás zveme na první koncert našich učitelů, který se uskuteční v úterý 24. ledna v sále školy.


Více
led 08 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Novoroční koncert ve Václavovicích

Prvním vystoupením v roce 2023 byl novoroční koncert ve Václavovicích, který se uskutečnil v neděli 8. ledna v krásném prostředí Kostela sv. Václava.


Více

Zapojili jsme se do podpůrného projektu Darujeme kroužky dětem

Projekt pomáhá rodinám v tíživé finanční situaci s úhradou nákladů na volnočasové aktivity dětí. Rodiče tak mohou získat příspěvek až 2000 Kč pro každé dítě na úhradu nákladů za kroužky ve 2. pololetí školního roku 2022/2023, tedy i na úhradu školného v naší ZUŠ.


Více