Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:

Novější 1
pro 31

Odešel legendární houslový pedagog Zdeněk Gola - významný absolvent naší školy

31. prosince 2021 zemřel houslový pedagog Zdeněk Gola, jeden z nejvýznamnějších absolventů naší školy. V době vzniku hudební školy po roce 1939 byl žákem prvního ředitele Gabriela Štefánka. Stal se významným houslovým pedagogem evropského formátu.


Více
pro 15

PF 2022

Příjemné prožití Vánočních svátků a úspěšný rok 2022 přejeme všem žákům, rodičům a přátelům školy.Mnoho štěstí doma, ve škole izaměstnání.Věříme, že nám zůstanete věrní, a že především děti budou mít radost z hudby, tance, malování a divadla.


Více
pro 10

Koncert žáků školy s doprovodem Symfonického orchestru F-M

Ve čtvrtek 18. listopadu 2021 se v Národním domě v Místku uskutečnil mimořádný koncert, na kterém měli příležitost někteří naší studenti vystoupit za doprovodu Symfonického orchestru Frýdek-Místek pod taktovkou Marcela Liptáka.


Více
pro 05

Zažij příběh Vánoc

Turistické informační centrum Frýdek≈Místek zve na akci, která je výsledkem spolupráce s našimi pedagogy:


Více
pro 01

Zveme na tradiční Vánoční koncert

Ve čtvrtek 16.prosince 2021 v 17,30 hodin se v Národním domě v Místku uskuteční tradiční Vánoční koncert žáků. Na koncertě se představí různé soubory a také uvidíme žáky z tanečního oboru.


Více
lis 30

Zveřejňujeme schválený rozpočet naší organizace na rok 2022 a střednědobý výhled rozpočtu

Dle „Zásad řízení příspěvkových organizací“ jsou jednotlivé příspěvkové organizace povinny zveřejnit odkaz na webové stránky zřizovatele, kde jsou tyto návrhy rozpočtu i návrhy střednědobého výhledu rozpočtu zveřejněny.


Více
lis 01

Zveme na mimořádný koncert našich talentů se Symfonickým orchestrem Frýdek-Místek

Ve spolupráci se Symfonickým orchestrem Frýdek-Místek připravujeme mimořádný koncert, který se uskuteční ve čtvrtek 18. listopadu 2021 v 19 hodin v Národním domě.


Více
říj 05

Úspěchy našich žáků na Soutěži Ilji Hurníka v Ostravě

Ilja Hurník (25. listopadu 1922 Poruba – 7. září 2013 Praha) byl český hudební skladatel, klavírista, pedagog a spisovatel.


Více
říj 01
zář 01

Přijďte se podívat na práce našich výtvarníků

Přijďte se podívat na práce žáků výtvarného oboru ZUŠ, které vznikly v době distanční výuky. Shlédnout je můžete na bývalém autobusovém nádraží v Místku (v prostorách jízdních řádů).


Více
Novější 1