
Na společném koncertě se představí orchestry ze ZUŠ Frýdek-Místek a ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm.
Těšit se můžete na Jazz Collective 42, S-band a Dechový orchestr.
Čeká vás pestrý hudební program plný swingových melodií, latinskoamerických rytmů i známých filmových skladeb

.
Kdy: Úterý 2. 6. 2026 od 17:00
Kde: V Osmičce
Vstupné: Dobrovolné

Těšíme se na vás!