V uplynulých týdnech naši žáci reprezentovali školu v celostátních kolech soutěží ZUŠ. V silné konkurenci z celé republiky předvedli skvělé výkony a domů vezou nádherná ocenění. Velké poděkování a gratulace patří nejen žákům, ale i paním učitelkám Lucii Franko a Ivě Mrověcové za jejich dlouhodobou, trpělivou práci a skvělou přípravu. Všem moc děkujeme za parádní reprezentaci školy a přejeme, ať vám to i dál tak skvěle hraje!