Absolventi školy ve školním roce 2008-2009

Ve školním roce 2008-2009 školu absolvovali:

Absolventi I. stupně    
absolvent nástroj vyučující
Bakerová Dagmar klavír Macurová Zita
Bártková Michaela housle Kičmerová Věra
Beránková Tereza taneční obor Chrapková Anna
Bílá Kristina zpěv Dziadkiewicz Bohdana
Borovičková Martina taneční obor Chrapková Anna
Buchta Pavel kytara Žabková Jana
Celtová Patricie kytara Huštan Gregor
Cigánová Petra lit.-dramatický obor Staníková Elli
Čížková Lucie housle Kičmerová Věra
Děcký Patrik klavír Bojková Vlasta
Fedorková Edita klavír Nytra Vladimír
Franková Nikol taneční obor Chrapková Anna
Fröhlichová Petra housle Hajdušek Boris
Horvát Tomáš housle Panicová Stela
Hořavová Karolína výtvarný obor Adamovská Eva
Hronková Tereza klavír Matějková Vlasta
Hronková Veronika klavír Matějková Vlasta
Hrůzková Magdaléna kytara Muroňová Ludmila
Chalupová Martina housle Hulajová Marie
Chovancová Monika výtvarný obor Musilová Alena
Jungová Nikol klavír Macurová Zita
Jungová Nikol zpěv Dziadkiewicz Bohdana
Kaděra Jan výtvarný obor Černohorská Hana
Kang Su Yeon výtvarný obor Polochová Marcela
Kaňoková Kristýna zobcová flétna Rodková Helga
Karasová Markéta lit.-dramatický obor Staníková Elli
Kolíbal Adam trubka Michna Milan
Koselová Kateřina lit.-dramatický obor Staníková Elli
Kožuchová Markéta housle Panicová Stela
Kurečka Tomáš výtvarný obor Musilová Alena
Lahnerová Kateřina výtvarný obor Černohorská Hana
Laštovičková Aneta kytara Huštan Gregor
Lusková Kristýna kytara Huštan Gregor
Máchová Barbora klavír Vykoupilová Kateřina
Máchová Barbora taneční obor Chrapková Anna
Maroszczyková Tereza lit.-dramatický obor Staníková Elli
Matějíček Jakub housle Hulajová Marie
Mauler Matěj housle Žišková Miluška
Mauler Matěj trubka Michna Milan
Mertová Dominika klavír Nytra Vladimír
Milotová Simona klavír Fojtíková Věra
Nogolová Kristýna výtvarný obor Polochová Marcela
Nytrová Bohdana výtvarný obor Černohorská Hana
Olšáková Veronika výtvarný obor Černohorská Hana
Pecková Barbora lit.-dramatický obor Staníková Elli
Petrovská Vendula lit.-dramatický obor Staníková Elli
Puškár Miroslav kytara Vávra Tomáš
Rohel Daniel akordeon Krůčková Květuše
Rohovská Tereza klavír Macurová Zita
Ryšková Adéla klavír Nytrová Věra
Ryšková Marie klavír Nytrová Věra
Skotnicová Karolína housle Skotnica Karel
Stachovcová Lucie housle Hajdušek Jiří
Strouhalová Petra výtvarný obor Adamovská Eva
Svrdlinová Kristýna zobcová flétna Kavková Alexandra
Sysala Zdeněk lit.-dramatický obor Staníková Elli
Šašinková Kateřina lit.-dramatický obor Staníková Elli
Šašinková Veronika výtvarný obor Musilová Alena
Šindler Jakub trubka Michna Milan
Šmídová Barbora housle Hulajová Marie
Šoch Patrik akordeon Krůčková Květuše
Šumberová Zuana housle Vašinková Jarmila
Tancerová Klára housle Hajdušek Jiří
Tomovičová Petra zpěv Dziadkiewicz Bohdana
Urbanová Bára housle Hulajová Marie
Urmaničová Terezie výtvarný obor Musilová Alena
Valíčková Veronika taneční obor Chrapková Anna
Vašková Pavla výtvarný obor Adamovská Eva
Vojkůvková Kristýna housle Hulajová Marie
Zbránek Daniel klavír Mackowská Ivana
Zounová Markéta housle Hulajová Marie


Absolventi II. stupně    
absolvent nástroj vyučující
Holubová Iva akordeon Krůčková Květuše
Chaloupková Lenka klavír Nytrová Věra
Ječmínek Tomáš výtvarný obor Delič Željko
Juříček Marek výtvarný obor Černohorská Hana
Karasová Sabina klavír Macurová Zita
Kedroňová Michaela violoncello Klimánková Jenovéfa
Klímová Kateřina violoncello Peterová Marcela
Lednická Tereza flétna Rodková Helga
Macurová Eliška klavír Krasulová Sylva
Masný Ondřej výtvarný obor Černohorská Hana
Mikešová Tereza zpěv Dziadkiewicz Bohdana
Nováková Zuzana violoncello Klimánková Jenovéfa
Omelková Zuzana housle Vašinková Jarmila
Přidal Jaromír pozoun Sniehotta Lubomír
Řehová Vendula výtvarný obor Černohorská Hana
Řehová Vendula zpěv Dziadkiewicz Bohdana
Schneiderová Petra klavír Mackowská Ivana
Skarková Jana výtvarný obor Černohorská Hana
Slováčková Dominika klavír Krasulová Sylva
Slovák Václav kytara Žabková Jana
Šnajdrová Barbora klavír Macurová Zita
Štromajerová Adéla klavír Macurová Zita
Vavřínová Petra housle Žišková Miluška
Vláčilová Barbora výtvarný obor Černohorská Hana
Zárubová Pavla violoncello Klimánková Jenovéfa
Údaje o škole


Základní umělecká škola Frýdek-Místek

Hlavní třída 11
738 01 Frýdek-Místek

tel. 558 431 375
(Místek)
tel. 558 63 00 71
(Frýdek)
tel.  595 172 172
(Výtvarný obor)

IČO: 00847071
IZO: 000847071
Bankovní spojení:
ČSOB 179695702/0300

Virtuální prohlídka


Napište řediteli

Chcete omluvit žáka z výuky? Máte dotaz, připomínku, stížnost, pochvalu?
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.