Absolventi školy ve školním roce 2007-2008

Ve školním roce 2007-2008 školu absolvovali:

Absolventi I. stupně    
absolvent nástroj vyučující
Adámek Pavel výtvarný obor Polochová Marcela
Běčáková Hana klavír Bojková Vlasta
Berková Adéla klarinet Pazderný Libor
Blažková Alena taneční obor Chrapková Anna
Briosi Barbora výtvarný obor Černohorská Hana
Bučková Klára klavír Školová Hana
Burel Vojtěch LDO Staníková Elli
Cmíral Radek výtvarný obor Černohorská Hana
Částková Zuzana housle Hajdušek Boris
Dobeš Robert kytara Muroňová Ludmila
Ferfecká Nikola výtvarný obor Polochová Marcela
Filipová Iveta housle Panicová Stela
Foldynová Hana LDO Staníková Elli
Galdová Veronika housle Panicová Stela
Gavlasová Aneta výtvarný obor Adamovská Eva
Halašyová Veronika housle Hulajová Marie
Hartmannová Marie housle Hulajová Marie
Hlisnikovský Ondřej housle Hajdušek Jiří
Horutová Tereza klavír Nytrová Věra
Hořáková Linda výtvarný obor Polochová Marcela
Chamrád Pavel violoncello Klimánková Jenovéfa
Chovancová Lenka housle Žišková Miluška
Javorek Jan klavír Vykoupilová Kateřina
Kafková Adéla výtvarný obor Adamovská Eva
Kalus Tomáš housle Hajdušek Jiří
Kolčárková Lucie flétna Kubicová Ivana
Krbečková Lucie taneční obor Chrapková Anna
Krpcová Anna výtvarný obor Černohorská Hana
Křibíková Dominika klavír Školová Hana
Kubačková Tereza výtvarný obor Adamovská Eva
Lančová Lucie výtvarný obor Černohorská Hana
Lusková Kateřina violoncello Klimánková Jenovéfa
Majtanová Beáta zobcová flétna Rodková Helga
Miarková Dominika housle Žišková Miluška
Michaláková Radka výtvarný obor Černohorská Hana
Michaláková Soňa klavír Mackowská Ivana
Mikolášová Anna zpěv Babincová Martina
Milotová Simona taneční obor Chrapková Anna
Mokroschová Anna housle Žišková Miluška
Moškořová Veronika kytara Žabková Jana
Niklová Gabriela housle Vašinková Jarmila
Nováková Tereza výtvarný obor Černohorská Hana
Nytra Matěj Jan LDO Staníková Elli
Pavloková Nikol housle Žišková Miluška
Pech Vladimír výtvarný obor Polochová Marcela
Perníčková Radka zobcová flétna Slíva Marek
Peterková Magdaléna klavír Vankátová Šárka
Plachetka Dominik trubka Michna Milan
Pustková Tereza klavír Bojková Vlasta
Pyszko Marek trubka Michna Milan
Růžička Lukáš klavír Mrověcová Iva
Sadový Zdeněk klavír Nytra Vladimír
Sirůčková Adéla taneční obor Chrapková Anna
Ševčík Zdeněk pozoun Sniehotta Lubomír
Školová Dominika klavír Fojtíková Věra
Šlosárková Ivetaw klavír Nytra Vladimír
Šmídová Anna klavír Mrověcová Iva
Šmiřáková Lada violoncello Peterová Marcela
Štěpánek Jan trubka Michna Milan
Tancer Vojtěch kytara Huštan Gregor
Torčíková Lucie výtvarný obor Černohorská Hana
Tropek Martin výtvarný obor Černohorská Hana
Uhrová Tereza klavír Nytrová Věra
Ulrichová Lucie housle Hajdušek Jiří
Valach Pavel klavír Školová Hana
Valíčková Veronika klavír Školová Hana
Vašková Petra housle Panicová Stela
Voleníková Markéta výtvarný obor Polochová Marcela
Vrublová Michaela výtvarný obor Polochová Marcela
Zemanová Eliška housle Žišková Miluška
Zemanová Hana violoncello Peterová Marcela
Zemanová Petra zobcová flétna Peterková Lucie
Zientková Eva zobcová flétna Peterková Lucie
Žáčková Kateřina výtvarný obor Polochová Marcela
Králová Adéla výtvarný obor Polochová Marcela
Velčovská Tereza výtvarný obor Musilová Alena
Valošková Kamila výtvarný obor Musilová Alena


Absolventi II. stupně    
absolvent nástroj vyučující
Brablecová Hana klavír Krasulová Sylva
Cielecká Romana klavír Matějková Vlasta
Drabinová Adéla výtvarný obor Delič Željko
Duranová Tereza výtvarný obor Delič Željko
Freitagová Martina klavír Krasulová Sylva
Gruberová Soňa výtvarný obor Černohorská Hana
Hustá Eva klavír Matějková Vlasta
Kraut Jan klarinet Pazderný Libor
Marek David klavír Vykoupilová Kateřina
Mleczková Lea housle Vašinková Jarmila
Morysová Jana zpěv Babincová Martina
Paseka Ondřej violoncello Klimánková Jenovéfa
Plucnara Roman klarinet Pazderný Libor
Simonjan Nelli klavír Kocourková Michaela
Staněk Petr výtvarný obor Černohorská Hana
Šidlovský Martin akordeon Krůčková Květuše
Tkáčová Veronika klavír Macurová Zita
Tobolová Barbora housle Vašinková Jarmila
Zárubová Pavla taneční obor Chrapková Anna
Žižková Karolína výtvarný obor Černohorská Hana
Údaje o škole


Základní umělecká škola Frýdek-Místek

Hlavní třída 11
738 01 Frýdek-Místek

tel. 558 431 375
(Místek)
tel. 558 63 00 71
(Frýdek)
tel.  595 172 172
(Výtvarný obor)

IČO: 00847071
IZO: 000847071
Bankovní spojení:
ČSOB 179695702/0300

Virtuální prohlídka


Napište řediteli

Chcete omluvit žáka z výuky? Máte dotaz, připomínku, stížnost, pochvalu?
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.