Absolventi školy ve školním roce 2003-2004

Ve školním roce 2003-2004 absolvovali na veřejném vystoupení:

Absolventi I. stupně

absolvent nástroj vyučující
Baranová Veronika housle Miluška Žišková
Brablecová Hana klavír Sylva Krasulová
Brunclíková Klára taneční obor Anna Chrapková
Budinská Eliška klavír Šárka Vankátová
Celnerová Markéta akordeon Květuše Krůčková
Cielecká Romana klavír Vlasta Matějková
Danková Tereza zpěv Bohdana Dziadkiewicz
Ficelová Anna klavír Vladimír Nytra
Fojtíková Jana klavír Ivana Mackowská
Freitagová Martina klavír Sylva Krasulová
Hlaváčová Marie lesní roh Marek Slíva
Hlisnikovský Tomáš klavír Hana Školová
Hölblingová Pavla výtvarný obor Eva Adamovská
Horníček David violoncello Jenovéfa Klimánková
Houdková Dagmar klavír Věra Nytrová
Hrdinová Lenka výtvarný obor Eva Adamovská
Hrtús Jakub housle Stela Panicová
Hrtus Pavel akordeon Květuše Krůčková
Hustá Eva klavír Vlasta Matějková
Chlopčíková Vendula klavír Zita Macurová
Chovancová Romana taneční obor Anna Chrapková
Jakobová Martina cimbál Libor Chmelař
Kantorová Daniela taneční obor Anna Chrapková
Kedroňová Sabrina flétna Mgr. Ivana Kubicová
Kladivová Lucie klarinet Jindřich Klapetek
Klegová Adéla zobcová flétna Mgr. Alexandra Kavková
Kolářová Barbora housle Mgr. Marie Hulajová
Kupčák Vítězslav kytara Gregor Huštan
Lednická Tereza zobcová flétna Helga Kozlová
Lipusová Markéta klávesové nástroje Boris Hajdušek
Marek David klavír Kateřina Vykoupilová
Marešová Hana klarinet Libor Pazderný
Mikolášová Veronika výtvarný obor Eva Adamovská
Mleczková Lea housle Jarmila Vašinková
Morysová Jana zpěv Mgr. Martina Drncová
Novák Matěj výtvarný obor Eva Adamovská
Novák Václav výtvarný obor Eva Adamovská
Nytrová Darja klarinet Libor Pazderný
Panic Jakub housle Stela Panicová
Paseka Ondřej violoncello Jenovéfa Klimánková
Pělucha Richard housle Stela Panicová
Plesníková Zdenka výtvarný obor Mgr.Hana Černohorská
Rabinská Nikol zobcová flétna Marek Slíva
Řeháková Jitka klavír Michaela Kocourková
Sikorová Klára výtvarný obor Eva Adamovská
Simonjan Nella klavír Michaela Kocourková
Skurka Jaroslav trubka Milan Michna
Sochová Martina flétna Mgr. Alexandra Kavková
Stiborová Klára klavír Sylva Krasulová
Strakoš Petr housle Miluška Žišková
Svobodová Pavla klavír Šárka Vankátová
Šašinková Romana výtvarný obor Eva Adamovská
Šigutová Daniela výtvarný obor Eva Adamovská
Šimík Marcel kytara Gregor Huštan
Škutová Martina výtvarný obor Eva Adamovská
Šmeral Martin housle Karel Skotnica
Šmiřáková Beata housle Miluška Žišková
Tkáčová Veronika klavír Zita Macurová
Tobolová Barbora housle Jarmila Vašinková
Typovská Iva housle Věra Kičmerová
Vankátová Iveta klavír Šárka Vankátová
Vilášek Jan klarinet Libor Pazderný
Volný Jakub výtvarný obor Eva Adamovská
Vrbica Zdeněk housle Miluška Žišková
Zárubová Pavla taneční obor Anna Chrapková
Žišková Petra housle Věra Kičmerová
Žurovcová Veronika výtvarný obor Eva Adamovská


Absolventi II. stupně    
absolvent nástroj vyučující
Adamusová Marie klavír Sylva Krasulová
Bakotová Kateřina výtvarný obor Mgr.Hana Černohorská
Bařinová Martina výtvarný obor Mgr.Hana Černohorská
Drobišová Kristýna výtvarný obor Mgr.Hana Černohorská
Dudová Markéta výtvarný obor Mgr.Hana Černohorská
Hrabcová Michaela výtvarný obor Željko Delič
Hůla Jan výtvarný obor Mgr.Hana Černohorská
Jakobová Martina housle Karel Skotnica
Kafková Silvie klavír Vlasta Matějková
Karásková Barbora viola Boris Hajdušek
Krhutová Růžena klavír Vlasta Matějková
Kundrátová Nikola výtvarný obor Željko Delič
Kurečková Lenka housle Jarmila Vašinková
Kvašná Libuše housle Jarmila Vašinková
Lišková Tereza housle Břetislav Skotnica
Mecová Lucie výtvarný obor Mgr.Hana Černohorská
Michalusová Iva housle Břetislav Skotnica
Obračajová Petra klavír Vlasta Matějková
Obračajová Petra výtvarný obor Željko Delič
Pajurková Šárka klavír Vlasta Matějková
Pavlasová Marie výtvarný obor Mgr.Hana Černohorská
Richter Filip violoncello Jenovéfa Klimánková
Slezáková Barbora výtvarný obor Mgr.Hana Černohorská
Šigutová Kristýna výtvarný obor Mgr.Hana Černohorská
Tománková Markéta klavír Kateřina Vykoupilová
Tučková Lenka výtvarný obor Željko Delič
Votoupalová Monika housle Věra Császárová
Zezula Adam výtvarný obor Željko Delič
Údaje o škole


Základní umělecká škola Frýdek-Místek

Hlavní třída 11
738 01 Frýdek-Místek

tel. 558 431 375
(Místek)
tel. 558 63 00 71
(Frýdek)
tel.  595 172 172
(Výtvarný obor)

IČO: 00847071
IZO: 000847071
Bankovní spojení:
ČSOB 179695702/0300

Virtuální prohlídka


Napište řediteli

Chcete omluvit žáka z výuky? Máte dotaz, připomínku, stížnost, pochvalu?
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.